Держава робить усе можливе для відновлення звільнених міст

 Липень 6, 2016

5455_p_02_img_0002З серпня 2014 року в Слов’янську, Миколаївці та Семенівці відновлено 420 об’єктів соціально-житлового призначення, у Краматорську — 190 об’єктів. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на урочистих заходах з нагоди 2-ї річниці звільнення Слов’янська та Краматорська. Але ще треба відновити десятки пошкоджених мостів, сотні кілометрів розбитих доріг, тисячі розтрощених будинків, допомогти сотням тисяч вимушених переселенців.

Президент підкреслив, що держава робить усе можливе, аби допомогти місцевим бюджетам, які через руйнацію економіки прифронтових територій відчувають катастрофічний брак коштів.

Глава держави зауважив, що за його ініціативою депутати Верховної Ради розглянули зміни до бюджету, щоби спрямувати резерви до загального фонду обласних бюджетів Донецької та Луганської областей, повідомляє прес-служба глави держави.

«В окупованих містах та районах повинні знати: щойно вони повернуться додому, під суверенітет України, держава відновить повноцінне фінансування цих міст, районів і сіл, відбудує з допомогою наших партнерів по всьому світу все, що зруйноване через російську агресію. Окупанти і лише окупанти заважають відновленню нормального життя та миру. Але ми зробимо все, щоб мир повернувся і на окуповану частину Донбасу», — сказав Президент.

«Ми обов’язково встановимо мир і повернемо всі окуповані території під український прапор політико-дипломатичним шляхом. Не маю сумніву, що дипломатична та оборонна битва за Україну, за незалежність, за майбутнє українських дітей завершиться нашою великою спільною перемогою», — наголосив Петро Порошенко.

Схожi записи: