У Києві відбулася презентація кліпу молодої співачки про АТО. Відео

 Липень 5, 2016

zWhM2GEBr28У Києві відбулася презентація кліпу молодої співачки Марини Тимофійчук «Я нап’юсь вина, як закінчиться війна».

– Ця композиція звучить зовсім не так, як ми звикли сприймати пісні про війну. В ній я торкнулася теми, яка є завжди і всюди, незважаючи на всі труднощі, які зараз існують. Адже людям і зараз хочеться відчувати те найтепліше почуття любові. Також ми зробили фінал кліпу позитивним, аби люди вірили в те, що за будь-яких обставин надії та сподівання справджуються, – розповіла співачка.

Відеокліп було знято за один день у мальовничих Карпатах. А поштовхом до написання пісні стали розповіді подруги співачки, яка чекала повернення свого чоловіка з АТО.

Головну чоловічу роль у відеокліпі зіграв лідер гурту «ТаРута» Євген «Їжак» Романенко.

– Це перший кліп не гурту «ТаРута», в якому я знявся. Такі пісні зараз дуже потрібні, адже людям у мирних містах потрібно нагадувати, що зараз йде війна, на якій гинуть люди. Війна триває на всіх фронтах, а пісня є такою ж зброєю, як і автомат «Калашникова», – сказав Євген Романенко.

Загалом же мета Марини Тимофійчук зробити так, щоб українська пісня стала модною. Саме тому в композиції лунають сучасні ритми.

Олена КРУГЛЄНЯ

Схожi записи: