Минулого року військові музичні колективи Збройних Сил України провели майже 10 тисяч заходів

 Червень 16, 2016

IMG_820316 червня у прес-центрі Міністерства оборони України відбувся брифінг, присвячений ролі музичних установ Збройних Сил України у відновленні морально-психологічного стану військовослужбовців. У ньому взяв участь начальник Військово-музичного управління ЗСУ, головний військовий диригент полковник Володимир Дашковський.

У ході свого виступу Володимир Анатолійович наголосив на тому, що всі штатні професійні музичні військові колективи від видів Збройних Сил і до окремих частин включно працюють у плановому режимі. При цьому головними їхніми завданнями є покращання морально-психологічного стану військовослужбовців та пропаганда української пісні. Особливо це стосується підрозділів, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, та мирного населення деокупованих районів.

007e3144c8b6b8021e5d2b1253670a91060977df– Найбільш ефективним методом проведення концертних заходів є виступи мобільних концертних бригад по 8-15 артистів. Це дозволяє розподілити повний склад військово-музичної установи чи підрозділу на декілька концертних бригад та проводити кілька заходів одночасно в різних місцях, – розповів полковник  Дашковський. Також, за його словами, проведення концертних виступів у військах дозволяє налагодити більш тісний контакт із глядачем, достукатись до його душі і серця та, відповідно, покращити його морально-психологічний стан.

IMG_8211Тільки протягом 2015 року силами колективів військових музикантів було проведено 9768 заходів різного рівня. Це були як виїзди музичних бригад з концертами до частин на лінії зіткнення, так і забезпечення міжнародних заходів за участю Президента України, Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів тощо.

Цьогоріч у вересні в Житомирі проводитиметься другий фестиваль військово-музичних колективів, на якому військові музиканти продемонструють свої творчі досягнення та виконають нові сучасні твори українських митців. Як і минулого року, захід обіцяє стати творчою подією національного масштабу.

Схожi записи: