З початку року до Збройних Сил України прийнято понад 32 тисячі військовослужбовців за контрактом

 Червень 11, 2016

5451_p_03_img_0002Про це під час брифінгу в Міністерстві оборони України повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай.

Він наголосив, що за п’ять місяців поточного року цей показник удвічі перевищив кількість контрактників, прийнятих за весь минулий рік, коли було набрано 16 тисяч осіб, повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.

Також на брифінгу повідомлялося, що у травні було завершено відправку до Збройних Сил України 100% молодого поповнення строкової військової служби — понад 8 тисяч осіб.

Генерал-майор Володимир Талалай зазначив, що державі економічно вигідніше утримувати навчених контрактників, які тривалий час виконують службові обов’язки, ніж примусово мобілізованих, яких щоразу треба навчати та екіпірувати.

— Більш привабливою контрактна служба стала після введення короткострокового контракту на шість місяців. Він діє для військовослужбовців строкової служби та мобілізованих, які відслужили не менш як 11 місяців, або осіб, звільнених із військової служби під час особливого періоду. Після закінчення терміну контракту солдат може звільнитися без додаткових вимог або, за його бажанням, продовжити службу за новим контрактом, — розповів генерал-майор Володимир Талалай.

При цьому кандидати, які мають бойовий досвід та досвід попереднього проходження служби, приймаються на військову службу за контрактом першочергово.

Схожi записи: