Українські спортсмени вибороли 125 ліцензій на участь в Олімпійських іграх

Червень 8, 2016

5450_p_16_img_0001Гімн України багато разів лунав на честь перемог наших гімнастів, лучників та шаблісток

На європейській першості зі спортивної гімнастики, що проводилася у Берні (Швейцарія), лідер української збірної працівник Збройних Сил України Олег Верняєв укотре підтвердив високу майстерність та стабільність своїх результативних виступів. На цих змаганнях українець двічі підіймався на п’єдестал пошани. В опорному стрибку Олег не залишив жодних шансів суперникам і з результатом 15,399 здобув медаль найвищого ґатунку. Срібною медаллю Верняєв поповнив скарбничку збірної України у вправах на брусах (15,716).

* * *

На етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проводився у Софії, столиці Болгарії, на п’єдестал пошани чотири рази сходила українка Ганна Різатдінова. Упевнену перемогу наша грація здобула за виступ з обручем (18,800), а у вправах з булавами та м’ячем, а також у багатоборстві Ганна виборола срібні нагороди.

* * *

Відмінно виступили українські спортсмени на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який відбувся у британському місті Ноттінгем. Тут українці підіймалися на п’єдестал тричі.

Отже, «золото» отримала жіноча команда за стрільбу з класичного лука. Це Анастасія Павлова, Вероніка Марченко та Лідія Січенікова. До того ж Вероніка Марченко посіла перше місце в індивідуальній першості.

У змаганнях змішаних команд скарбничку української збірної поповнили «бронзою» Віктор Рубан та Анастасія Павлова.

* * *

У Москві, на Гран-прі з фехтування на шаблях українка Ольга Харлан зуміла повторити свій минулорічний результат, здобувши золоту нагороду. Наша спортсменка стала найкращою серед 128-ми фехтувальниць з усіх куточків світу.

У «золотому» поєдинку Ольга здобула перемогу над американкою Маріель Загуніс з рахунком 15:12.

Нагадаємо, що українські спорт-смени вже вибороли 125 ліцензій на участь в Олімпійських іграх, які відбудуться в Ріо-де-Жанейро (в серпні цього року). Україна буде представлена на головних змаганнях у 25-ти видах спорту.

Є надія, що наші атлети збільшать кількість ліцензій до старту Олімпіади.

За словами Міністра молоді та спорту Ігора Жданова, за золоті нагороди українські олімпійські спортсмени отримують 125 тисяч доларів, за срібні — 85 тисяч і за «бронзу» — 55 тисяч.