SOFEX 2016: українські зброярі підтверджують лідерські позиції на ринку ОВТ

 Червень 6, 2016

5450_p_11_img_0001Експозицiя «Укроборонпрому» на міжнародній виставці вразила йорданського монарха

Бронеавтомобіль «Дозор-Б» із бойовим модулем «Блік-2М», бойові модулі «Дуплет» і «Штурм БМ-3М», гармати ЗТМ-1 та ЗТМ-2 привернули особливу увагу короля Йорданії Абдалли ІІ бін аль-Хусейна на XI Міжнародній виставці сил спеціального призначення SOFEX 2016, яка проводилася у місті Амман, Йорданське Хашимітське Королівство.

Йорданський монарх особливо відзначив перспективний бойовий модуль «Дуплет», розроблений ДП «Житомирський бронетанковий завод». Схвальні відгуки йорданської сторони також були адресовані бойовому модулю «Кастет». Спеціально для презентації на виставці його було встановлено на один із зразків танків йорданських Збройних сил. Про це повідомила прес-служба ДК «Укроборонпром». Встановлення українського бойового модуля в рази підвищило вогневу міць цієї бронемашини.

Як основне озброєння наші зброярі встановили 30-міліметрову автоматичну гармату ЗТМ-1 у бойовому модулі нової конструкції з посиленим бронюванням і додатковими камерами для покращення огляду на полі бою. Разом із гарматою в ньому розмістили спарений 7,62-міліметровий кулемет КТ-7,62 українського виробництва з боєкомплектом на 2500 патронів, вітчизняний 30-міліметровий автоматичний гранатомет КБА-117 і протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр», який забезпечує можливість ураження сучасних танків і вертольотів. Загальна вага бойового модуля становить близько 1500 кг.

Свої найновітніші розробки на SOFEX 2016 продемонстрували флагмани вітчизняного ОПК — ДП «Житомирський бронетанковий завод», ДП «Київський бронетанковий завод», ДЗТІП «Промоборонекспорт», ДП «Львівський бронетанковий завод», ДП «НТК «Завод точної механіки» тощо.

На XI Міжнародній виставці SOFEX 2016 українська експозиція перемогла у номінації «Найкращий інноваційний стенд іноземної компанії».

Нагадаємо, 2016 року «Укроборонпром» узяв курс на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених «Укроборонпромом» експортних контрактів 2015 року становила понад 1,3 млрд доларів США.

Інф. «НА»

Схожi записи: