Сезон оздоровлення дітей військовослужбовців-учасників АТО розпочався

 Червень 1, 2016

d457b4bdb1c5b0dc15cd8b0a63a2da477996a28b

Зі столичного залізничного вокзалу до дитячого оздоровчого табору імені Юрія Гагаріна Збройних Сил України в Одесі відправились близько 20 дітей військовослужбовців-учасників АТО. Завтра, в день відкриття першої табірної зміни, на відпочинок до дитячої здравниці також прибудуть діти з інших регіонів України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Як повідомили в Головному управлінні морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, напередодні було проведено роботу щодо формування груп дітей, їх організованого прибуття до місця відпочинку, а також забезпечення супроводжуючими особами, в тому числі, медичними працівниками.

Розподіл путівок здійснювався згідно з рішенням спеціально створених для цього комісій в командуваннях видів ЗС України та військових частинах з дотриманням принципів соціальної справедливості.

Слід зазначити, що цього року, вперше за останній час, всі місця в таборі на чотири літні відпочинкові зміни були зайняті повністю. Для порівняння, у 2013 році у таборі відпочивало 436 дітей, у 2014 році — 250, а у 2015 році — 355.

Цього вдалося досягти завдяки унормуванню окремих питань відпочинку у дитячому закладі в Інструкції про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до Дитячого оздоровчого табору імені Юрія Гагаріна за рахунок бюджетних коштів, затвердженої наказом Міністерства оборони України наприкінці минулого року. Документом було чітко врегульовано питання надання окремим категоріям дітей безкоштовних путівок або путівок з частковою оплатою їх вартості.

До зазначених категорій дітей належать: діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в АТО; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.

А те, що чимало школярів вирушають до табору вже вдруге і втретє, свідчить, що дітям подобається, як проходить їх відпочинок у Дитячому оздоровчому табору імені Юрія Гагаріна.

Схожi записи: