Планується побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів для ВМС

 Травень 31, 2016

Відповідно до положень стратегічних документів у оборонній сфері в Збройних Силах України тривають заходи щодо відродження Військово-Морських Сил та набуття ними бойових спроможностей, повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.

Тепер морська піхота, берегова артилерія та інші підрозділи ВМС беруть активну участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, готові дати відсіч збройній агресії з моря.

На сьогодні продовжується нарощування спроможностей корабельного складу. Так, на замовлення Міністерства оборони України для українських ВМС побудовані два малі броньовані артилерійські катери, триває виробництво ще чотирьох. Крім того, Міністерство оборони України уклало державний контракт із ПАТ «Завод «Ленінська кузня» на будівництво двох десантних катерів.

Загалом до 2020 року планується кардинально оновити корабельний склад Військово-Морських Сил і побудувати близько 30 бойових кораблів і катерів.

Також відповідно до рішення Міністра оборони України продовжується робота з розробки нового патрульного літка ВМС Ан-148МП. Орієнтовний термін прийняття його на озброєння — 2019 рік.

Схожi записи: