Схвалено Стратегічний оборонний бюлетень

 Травень 26, 2016

5449_p_02_img_0001На засіданні Ради національної безпеки і оборони України було схвалено Стратегічний оборонний бюлетень, що визначає основні завдання і напрями реформування оборонної сфери України. Цей документ, підготовлений у тісній співпраці з радниками держав-членів НАТО, передбачає розвиток оборонних спроможностей України у період до 2020 року, реформування системи управління Збройними Силами відповідно до стандартів НАТО та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері.

Стратегічний оборонний бюлетень визначає конкретні завдання та жорсткі строки їхнього виконання. На його основі забезпечуватиметься стратегічне планування в оборонному секторі, що буде втілено у відповідних державних програмах. Прийняття бюлетеня є важливим кроком до посилення оборонного потенціалу України та її євроатлантичної інтеграції, повідомляє Апарат РНБО.

На засіданні також обговорювалися хід виконання оборонних завдань та розвиток військово-промислового комплексу України.

Так, заплановано суттєво вдосконалити систему державного управління в цій сфері, визначено конкретні заходи щодо розвитку спроможностей оборонних підприємств із забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань сучасним озброєнням та військовою технікою.

Також було розглянуто проблеми з фінансуванням Державного оборонного замовлення та важливих військових програм у зв’язку з відсутністю законодавчого забезпечення наповнення спеціального фонду державного бюджету. У цьому контексті Кабінету Міністрів України доручено вжити невідкладних заходів для вирішення цього питання та забезпечення фінансування сектору оборони і безпеки в повному обсязі.

Схожi записи: