«Навчання «Сі Бриз» дають можливість отримати досвід реагування на виклики і загрози регіональній стабільності і безпеці» — командувач ВМС

 Травень 24, 2016

«Співпраця військових моряків під час навчаня «Сі Бриз» сприяє зміцненню довіри, розвитку партнерства, надає їх учасникам можливість отримати досвід реагування на сучасні виклики і загрози регіональній стабільності і безпеці».

Про це заявив тимчасово виконуючий обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Воронченко в ході зустрічі з учасниками заключної конференції з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз — 2016», що триває в Одесі. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

wp-content/uploads/2016/05/16c95512fd58a307692b36d50f1cf872327f6ab3.jpg

Керівник виду Збройних Сил України наголосив на важливому значенні для українських ВМС продовження практики міжнародної кооперації і співробітництва. За словами генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка, особливо важко переоцінити підтримку збоку колег країн-партнерів в умовах, коли наша країна відстоює свою незалежність і територіальну цілісність, коли на сході країни вітчизняні Збройні Сили за підтримки українського народу дають відсіч збройному агресору. Разом з тим, командувач ВМС ЗС України висловив впевненість, що під час навчань «Сі Бриз — 2016» буде також вивчатися і застосовуватися досвід, отриманий українською морською піхотою в ході Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

Генерал-лейтенант Ігор Воронченко переконаний, що ретельна робота учасників конференції з планування маневрів призведе до позитивного кінцевого результату на майбутніх навчаннях.

Наприкінці зустрічі командувач ВМС ЗС України, за дорученням керівництва Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сил України, вручив військово-морському аташе при Посольстві США в Україні капітану 2 рангу Леоніду Хмелевському відзнаку Міністерства оборони України — нагрудний знак «Знак пошани».

wp-content/uploads/2016/05/9773a125756e61b3b70d282b959e09c4c139db3c.jpg

Схожi записи: