У ВІКНУ триває Чемпіонат Збройних Сил України з офіцерського триборства

 Квітень 29, 2016

_MG_1594У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває Чемпіонат Збройних Сил України серед Вищих військових навчальних закладів з офіцерського триборства.

Змагання проводяться відповідно до плану-календаря спортивних заходів, затвердженого начальником Генерального штабу.

– До ВІКНУ прибули 52 особи. Вони виступатимуть у 1-й, 2-й та 3-й вікових групах. Участь у змаганнях беруть як курсанти, так і офіцери, й усі вони гідні суперники. Три-чотири команди виборюватимуть перше місце, і ми сподіватимемося, що в цих змаганнях переможе найсильніший, – сказав начальник факультету військової підготовки полковник Віктор Добровольський.

_MG_1603Чемпіонат складається з 3-х етапів: стрільба з пістолета Макарова, плавання і біг для 1-ї вікової групи на 3 тисячі метрів, для решти – на 2 тисячі метрів.

Начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Сергій Романчук розповів про те, що його команда активно готувалася до цього чемпіонату і сподівається на перемогу.

– Усіх своїх суперників я знаю в обличчя, чи не кожен із них мій друг. Вважаю, що у Києві, Харкові та Львові є досить непогані спортсмени, – переконаний Сергій Романчук.

Загалом участь у Чемпіонаті Збройних Сил України з офіцерського триборства беруть 7 команд.

_MG_1616– У змаганнях такого плану я беру участь уперше. Дуже хвилююся, хоча планую показати непоганий результат. Усім спортсменам бажаю впевненості, цілеспрямованості, а під час бігу – сили, – поділився думками та побажаннями учасник змагань, курсант 3-го курсу Сергій Бабак.

 

 

_MG_1726_MG_1727_MG_1720

Схожi записи: