Військо забезпечать сучасними топографічними даними

 Квітень 28, 2016

У Києві в Головному управлінні військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України відбулося підписання Основної угоди про обмін та співробітництво між Міністерством оборони України та Національним агентством геопросторової розвідки міністерства оборони США.

_DSC8758

У межах заходу обговорювалися шляхи реалізації положень Основної угоди. За словами начальника Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України генерал-майора Миколи Кравчука, йшлося, зокрема, про підготовку спеціалістів у Національному коледжі геоінформаційної розвідки (форт Бельвуар, штат Вірджинія, США).

_DSC8733

Вони забезпечуватимуть реалізацію спільних проектів щодо створення геоінформаційної продукції та передумов для надання можливості Міноборони брати участь у Міжнародній програмі спільного виробництва геопросторової інформації. Ішлося й про доступ до геопросторової бази даних щодо необхідних районів світу, що сприятиме завчасному забезпеченню сучасними топографічними даними Збройних Сил України, у тому числі миротворчих підрозділів за межами України.

Вадим КОВАЛЬОВ

_DSC8741

_DSC8710

Схожi записи: