Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України зустрівся з головою Військового комітету НАТО

 Квітень 21, 2016

DSC_4657 У Києві відбулася робоча зустріч начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з головою Військового комітету НАТО генералом Петером Павелом.

Сторони обговорили поточну ситуацію на Сході України та перспективи її розвитку.

— Ключовою умовою деескалації конфлікту наСході України є повне виконання російською стороною Мінських домовленостей, — підкреслив генерал армії України Віктор Муженко.

DSC_4613На його переконання, у першу чергу йдеться про негайне припинення вогню та неухильне дотримання режиму незастосування зброї, виведення з території України збройних формувань, військової техніки та бойовиків. У пріоритеті й відновлення контролю над українсько-російським кордоном.

Окремою темою для обговорення стала реформа Збройних Сил України в контексті розвитку їх оперативних спроможностей, підготовка військ з урахуванням досвіду АТО та переходу на стандарти НАТО. В останньому, за словами очільника Генерального штабу, Україна розраховує на допомогу Альянсу.

DSC_4619— Візит голови Військового комітету НАТО в Україну є свідченням незмінної підтримки Альянсом наших реформ в оборонній сфері, — зауважив генерал армії України Віктор Муженко.

Оцінюючи масштаби проведених заходів реформування, голова Військового комітету НАТО генерал Петер Павел зазначив, що задоволений побаченим.

— Ви досягли значних результатів. Проведена робота вражає, особливо якщо взяти до уваги те, що на Сході України тривають бойові дії, — підкреслив він.

DSC_4671DSC_4663DSC_4616

 

Схожi записи: