Вітчизняним Повітряним Силам запропонували систему зв’язку Orion

 Квітень 20, 2016

888548e7697bf4c48f75c5c9d8b790d721fa0437Вінницю відвідала делегація відомої ізраїльської компанії ORBIT — провідного світового розробника та постачальника інтегрованих систем зв’язку для застосування в повітряній, морській, наземній і космічній сферах.

У ході візиту представники компанії на чолі з віце-президентом з розвитку бізнесу і реалізації Самуелем Сніром провели зустріч із робочою групою Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, на якій розповіли про діяльність компанії, власні розробки та презентували новітню систему зв’язку Orion, яка сьогодні використовується на цивільних та військових повітряних та морських суднах провідних країн світу.

Як зазначив головний інженер авіації Повітряних Сил — начальник управління головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Петро Скоренький, новітні розробки компанії у сфері зв’язку надзвичайно цікаві. Їх застосовують у ВПС і ВМС багатьох країн світу, вони пройшли випробування часом, постійно вдосконалюються, а тому можуть бути корисні і для української бойової авіації, яка останніми роками активно модернізується.

Своєю чергою віце-президент компанії ORBIT пан Самуель Снір окреслив можливості своєї компанії та фахівців щодо адаптації системи зв’язку Orion під потреби бойових, транспортних літаків та вертольотів, які стоять на озброєнні українського війська.

Сторони домовились продовжити співпрацю та залучити до цієї роботи інженерів українських підприємств оборонного комплексу, які займаються модернізацією українських військових літаків та вертольотів.

Олександр ХОЛЯВА

Схожi записи: