Україна та Туреччина спільно вироблятимуть РЛС

 Квітень 18, 2016

Mars-A-modelsДержавний концерн «Укроборонпром» і турецька компанія HAVELSAN підписали угоду щодо спільної розробки та виробництва радіолокаційних станцій. Про це повідомили у прес-службі концерну.

— Наш концерн має чималий досвід у розробці радіолокаційної техніки. Ми об’єднаємо зусилля з провідною турецькою компанією й розробимо потужний інноваційний продукт, який відповідатиме міжнародним стандартам озброєння, — сказав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

За його словами, одне з пріоритетних завдань українського ОПК — перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічну співпрацю з країнами-членами НАТО. Крім того, «Укроборонпром» і HAVELSAN домовилися в майбутньому розширити співпрацю і в авіаційній сфері.

Слід додати, що компанія HAVELSAN входить до Фонду турецьких Збройних сил і є провідним розробником програмного забезпечення для систем управління військами, систем управління озброєнням усіх видів військової техніки (наземної, авіаційної, морської), систем розвідки, спостереження та ідентифікації цілей, систем забезпечення військ (логістика, кадровий менеджмент тощо), тренажерів наземної та авіаційної техніки для потреб Збройних сил Туреччини та іноземних замовників.

Схожi записи: