Генерал армії України Степан Полторак: «Пишаюся тим, що я Міністр оборони у таких солдатів»

 Квітень 17, 2016

5410_p_06_img_0002«Декілька днів тому я був у «промзоні» Авдіївки і побачив дух наших військових — пишаюся тим, що я — Міністр оборони в таких солдатів». Про це Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак сказав журналістам під час робочої поїздки до Одеського гарнізону.

Він також наголосив, що реформування Збройних Сил України є справою надзвичайно коштовною і важкою, але вкрай необхідною. Тож стосовно бюджетного фінансування в поточному році Міністр оборони України зазначив: «Якщо порівняти бюджет 2012 — 2013 років і нинішній бюджет у 55,5 мільярда гривень, то він набагато більший».

— Але й потреб у нас більше, ніж раніше. Бюджет великий, але грошей багато не буває. У військово-промислового комплексу з’являються нові можливості виробляти техніку. Це БТР-4, на якому було здійснено понад 200 доопрацювань і який ми випробували безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції. Тож це нові бронетранспортери, артилерійські системи, міномети. Однак ті завдання, які я поставив перед Міноборони та Збройними Силами України, і та кількість грошей, щоб забезпечити і в тому числі реформування, дає можливість виконати задачі в цілому цього року і підготувати таку платформу на подальше, — зазначив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.

Схожi записи: