В Україні вдосконалять систему мовної підготовки

 Квітень 5, 2016

_DSC0458
На міжнародний сімпозіум у ВІКНУ приїхали представники BILC (НАТО), оборонного відомства України та 11 військових вишів 

Сьогодні, 5 квітня, у Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка розпочався міжнародний симпозіум з питань вдосконалення мовної підготовки. Робоча мова симпозіуму-англійська.

_DSC0453

Участь у заході взяли представники бюро міжнародної мовної координації (BILC), експерти з департаментів МОУ, а також представники 11 ВВНЗ України.

Начальник військового інституту генерал-майор Віктор Балабін розповів присутнім про систему підготовки у ВІКНУ, кількість напрямів за якими готують фахівців для ЗСУ, а також про особливості вивчення іноземних мов курсантами.

_DSC0457

-Протягом триденного симпозіуму у нас є чудова можливість обговорити усі питання та проблеми, які є спільними для Збройних Сил, а також відпрацювати на рівні експертів спільні дії для їх вирішення. Зокрема, дуже важливим є досвід бюро міжнародної мовної координації. Також важливим є те, що участь у заході беруть представники усіх силових відомств держави, – наголосив генерал-майор Віктор Балабін.

Пані Жюлі Дюбо – начальник групи з реалізації програми з стандартизації та вивчення іноземних мов бюро міжнародної мовної координації, розповіла про структуру бюро міжнародної мовної координації (BILC), завдання та спроможності BILC, а також ознайомила присутніх з організацією системи мовної підготовки за стандартами НАТО.

_DSC0471

-Бюро міжнародної мовної координації є консультативним органом НАТО з мовної підготовки і питань тестування. Заснували бюро в 1966 році Франція, Німеччина, Італія, Сполучене Королівство і Сполучені Штати Америки. Наразі членами BILC є представники 28 країн-членів НАТО, а також країни-партнери НАТО, – повідомила голова іноземної делегації Пані Жюлі Дюбо.

_DSC0455

– Мета даного заходу – ознайомитися з системою мовної підготовки в Україні та показати можливості бюро міжнародної координації мовної підготовки. Ми приїхали до України в рамках того, що 2016 рік оголошено роком іноземної мови в Україні. Ми вважаємо, що необхідно вплинути на розвиток системи мовної підготовки в Україні, для того, щоб наблизити її до стандартів країн-членів НАТО, – наголосив офіцер відділу підготовки та навчання особового складу в рамках програми ПЗМ, штабу Обєднаного командування НАТО з трансформації капітан 1 рангу Володимир Хількевич.

Олена КРУГЛЄНЯ

Схожi записи: