З корупцією в МОУ борються аудитори, підготовлені експертами з Великої Британії

 Квітень 1, 2016

Велика Британія продовжує надавати допомогу у зміцненні внутрішнього аудиту Міністерства оборони України та побудові доброчесності та зниженні корупційних ризиків.

Завдяки рекомендаціям внутрішніх аудиторів оборонного відомства у 2015 році збережено для потреб Збройних Сил України майже 896 млн. грн., відшкодовано майже 83 млн. грн. збитків та попереджено понад 84 млн. грн. втрат. Крім того, за результатами впровадження аудиторських рекомендацій у 2015 році додатково надійшло коштів та зекономлено видатки на суму 51 млн. гривень.

 auditor MOD Ukraine foto

А днями завершено проведення п’яти короткотермінових тематичних семінарів, на яких розглядались специфічні питання аудиту в секторі безпеки і оборони – аудит корпоративного управління, аудит управління людськими ресурсами, аудит закупівель, аудит управління інформацією, аудит ризиків шахрайства та  корупції. Навчання проводив Джон Чесшир виконавчий директор, JC Audit Training LTD

foto  auditor MOD Ukraine 1

Разом з 51 представником оборонного відомства навчання пройшли фахівці Рахункової палати та Державної аудиторської служби України, всього 74 особи.

foto  auditor MOD Ukraine 2

Основною метою семінарів є підвищення кваліфікації аудиторів задля своєчасного виявлення проблем і порушень, а також надання рекомендацій, спрямованих на посилення внутрішнього контролю та більш ефективного реагування на ризики особами, відповідальними за певні напрями діяльності, що піддаються аудиторським дослідженням.

 auditor MOD Ukraine foto  3

 

Ці знання є вкрай важливими для внутрішніх аудиторів Міністерства оборони України, оскільки дозволять їм вносити ще більший внесок у розбудову доброчесності та підтримання етичних цінностей в оборонному відомстві.

 foto   auditor MOD Ukraine 4

Як раніше заявив радник Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України Філіп Джонс, Велика Британія і в подальшому має намір підтримувати внутрішній аудит в Міністерстві оборони України як один з дієвих інструментів зниження корупції та побудови доброчесності.

Микола ФЕДОРКІВ

Схожi записи: