Чи мають повернути автобус, який забрали для потреб армії?

 Квітень 1, 2016

ato ukraine bus fotoПонад два роки тому автобус приватного підприємця Миколи Л. був вилучений, встановленим порядком під час часткової мобілізації, і дотепер використовується для потреб Збройних Сил України.

Тоді власник автотранспорту із розумінням поставився до цього. Більш того, Микола за власні кошти придбав пальне, виділив на автобус найкращого водія. Але тепер у підприємця виникли проблеми і він хоче повернути машину.

Тож Микола Л. прийшов на прийом громадян з особистих питань, який провів заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян. Нажаль, заявнику повідомили, що на цей час правових підстав для повернення автобуса власнику немає.

Майже кожен відвідувач громадської приймальні військового відомства порушував питання, пов’язані з проведенням АТО.

Так, мати солдата-учасника антитерористичної операції вже майже півтора року намагається дізнатися про долю сина. За повідомленнями командування і військовослужбовців частини, в якій той служив, він нібито загинув 28 серпня 2014 року в районі міста Іловайськ. Але представники Служби безпеки України в місті Київ надали довідку про перебування сина в полоні.

Мати самотужки шукала його в Донецькій та Луганській областях, але нічого не з’ясувала. Тому звернулася із проханням про допомогу в цій справі. Генерал-лейтенант Олександр Дублян повідомив, що працівники відділу взаємодії (зі звільнення полонених) військового відомства провели заходи щодо виявлення місцезнаходження українського військовослужбовця. Він доручив  продовжити пошук безвісти зниклого учасника АТО. А інформація про його загибель, розміщена на «Стіні пам’яті», за згодою солдатської матері буде видалена.

Майор Олександр Ш. під час війни на Донбасі отримав кілька поранень. Але інвалід війни висловив прохання щодо надання дозволу на зарахування його кандидатом на навчання в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського без вступного іспиту через численні травми, отримані  під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО. Офіцер отримав пораду, що потрібно для цього зробити. Генерал-лейтенант Олександр Дублян висловив сподівання, що його проблема буде розв’язана позитивно.

Володимир ЧІКАЛІН

Схожi записи: