Люди, які віддали частину свого життя військовій службі потребують підтримки після звільнення

 Квітень 5, 2016
SONY DSC

SONY DSC

На Львівщині відбувся урочистий випуск слухачів безкоштовних курсів за фінансування НАТО «Менеджер безпеки бізнесу».

Менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт висловив переконання в тому, що отримані знання допоможуть випускникам знайти гідне місце роботи в цивільному житті.

— Наша програма функціонує вже близько 16 років і є досить успішною у вашій країні. Лише у співпраці із Західним регіональним центром перепідготовки ми перенавчили на мирні професії понад 1250 громадян, — повідомив він.

Аналізуючи інформацію, як складається кар’єра випускників курсів на цивільному ринку праці, організатори в подальшому використовують її під час планування наступних курсів у різних областях України, повідомляє Управління преси та комунікації МО України.

Свідоцтва державного зразка, міжнародні сертифікати та посвідчення Державної служби охорони при МВС України (УДСО) отримали слухачі, які впродовж 350 годин опановували низку загальних та спеціальних дисциплін.

Довідка. З 1997 року Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, перепідготовлено близько 3500 військовослужбовці, понад 2040 з них працевлаштовані. За цей час у центрі пройшли перепідготовку за програмами НАТО, ОБСЄ та за бюджетні кошти 149 груп військовослужбовців у містах Броди, Володимир-Волинський, Дрогобич, Золочів, Луцьк, Львів, Мукачеве, Рівне, Самбір, Стрий, Ужгород, Червоноград, Чернівці та Яворів.

У межах робочої поїздки менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна Олександра Огороднікова та представники Центру перепідготовки також взяли участь у відкритті 350-годинного курсу «Менеджер малого бізнесу» у Волинській області.

В навчанні під проводом фахівців з Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом та Володимир-Волинського навчально-консультаційного центру НУ «Львівська політехніка» візьмуть слухачі, які виявили бажання отримати знання в галузі підприємницької діяльності. За три місяці вони ознайомляться з основами менеджменту та теорією організацій, вивчать аспекти трудового та господарського права, економіки підприємств, маркетингу, основ бізнес-планування тощо.

Схожi записи: