Близькі й рідні військовослужбовців вітають Указ Президента про демобілізацію

 Березень 25, 2016

dembel

“Велика подяка, особливо від дітей! Чекаємо батька і чоловіка додому! Здоров’я Вам і вашій родині!”, пише сьогодні, 25 березня, Тетяна Любченко в коментарях до цієї радісної новини на офіційній сторінці Президента України у Facebook.

“Наконец то дождались, сколько слёз сколько безсонных ночей было. Кто через это не прошёл – этого никогда не ПОЙМЁТ”, зазначає Людмила Андрейко.

“Від імені всього українського народу низько вклоняюся і дякую нашим воїнам, які протягом року, а хто і більше, захищав нашу Вітчизну від російської агресії, хто з честю виконав свій обов’язок перед Батьківщиною!”, зазначив Президент України Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці з приводу підписання Указу про демобілізацію військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі мобілізації.

Водночас сьогодні на засіданні РНБО Глава держави наголосив:

«Цей Указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави, а також на зменшення чисельності угрупування, яке знаходиться на Сході держави та біля кримського перешийку».

Також він відзначив успішність нинішньої кампанії з укладання контрактів з військовослужбовцями.

Нагадаємо, що як писала “Народна армія”, з початку року на контракт у військо вже прийшло близько 13,5 тис. військовослужбовців.

Це стало можливим завдяки підвищенню грошового забезпечення.

Схожi записи: