Україна ініціює дебати у справі Савченко на квітневій сесії ПАРЄ

 Березень 26, 2016

pareПарламентська асамблея Ради Європи наполягає на звільненні Надії Савченко з огляду на імунітет члена ПАРЄ та Мінські домовленості, на які має зважати російське правосуддя. Про це йдеться у заяві президента організації Педро Аграмонта на сайті ПАРЄ.

«Вкотре закликаю до негайного її звільнення відповідно до положень Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи та зобов’язань Росії за Мінськими домовленостями», — зазначив Аграмонт.

«Звертаючись до ситуації з нашою колегою Надією Савченко, вона є головним пріоритетом для мене. Загалом захист прав парламентаріїв, захист свободи, їхньої свободи пересування та свободи слова — це один з основних напрямків мого мандата», — відзначив голова ПАРЄ.

Окрім цього, стало відомо, що Україна ініціює дебати у справі Савченко на квітневій сесії ПАРЄ. Про це повідомив голова української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв. «Щойно ініціював термінові дебати по справі Савченко на квітневій сесії ПАРЄ. Сподіваюсь, Бюро Асамблеї їх затвердить», — написав він на своїй сторінці у Twitter.

Схожi записи: