Аудитори Міноборони заощадили для війська 896 млн грн

 Березень 21, 2016

Завдяки рекомендаціям підготовлених за міжнародними стандартами внутрішніх аудиторів Міністерства оборони України лише за минулий рік для потреб війська збережено майже 896 млн грн. За результатами впровадження аудиторських рекомендацій досягнуто результативності в сумі 51 млн грн. Ці кошти спрямовано на першочергові потреби Збройних Сил.

IMG_7446

Про це повідомив ТВО директора Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України полковник Сергій Кириченко, на відкритті чергового циклу семінарів для внутрішніх аудиторів вітчизняного оборонного відомства 21 березня.

IMG_7443

Така результативна робота аудиторів стала можливою зокрема завдяки сприянню  Міністерства оборони Великої Британії, яке впродовж останніх років забезпечило підготовку з внутрішнього аудиту за міжнародними стандартами 90 фахівців Служби внутрішнього аудиту Збройних Сил України.

IMG_7444

У 2015 році до навчань долучилися і фахівці шести інших державних органів, зокрема, Міністерства фінансів, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ та інших.

IMG_7438

У лютому цього року розпочалося навчання четвертої групи з 30 осіб. Вперше за єдиною програмою спільно з внутрішніми аудиторами оборонного відомства навчаються представники Рахункової палати та Державної аудиторської служби.

IMG_7434

Радник Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України Філіп Джонс наголосив, що Міністерство оборони Великої Британії і надалі сприятиме розвитку внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, оскільки внутрішній аудит є одним з найважливіших інструментів в побудові доброчесності та зниженні рівня корупції.

IMG_7429

Головний контролер – директор департаменту Рахункової палати Василь Невідомий підкреслив важливість вивчення кращого міжнародного досвіду та необхідність використання отриманих під час навчання знань для сприяння більш ефективному управлінню і використанню бюджетних коштів.

Семінари, що тривають на даний час, пройдуть за найбільш актуальними темами – аудит корпоративного управління, аудит людських ресурсів, аудит закупівель, аудит інформаційних технологій та аудит ризиків шахрайства і корупції.

Семінари триватимуть до 30 березня.

Микола ФЕДОРКІВ

Схожi записи: