Керівники оборонних відомств України та Канади спостерігали за навчанням військових на Львівщині. Фоторепортаж

 Березень 16, 2016

 

IMG_984915 березня на Львівщині, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась робоча зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Канади паном Харджитом Сінгхом Сейджжаном.

 

Про це повідомив наш спеціальний кореспондент Володимир Скоростецький.

IMG_9304

Разом із високопосадовцем Львівщину відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, члени Парламенту Канади та аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковник Рон Уббенс.

IMG_0039

Керівники оборонних відомств обох держав ознайомились з навчально-тренувальною базою Центру, відвідали комплекс лазерної імітації бойових дій MILES та заняття на декількох навчальних ділянках МЦМБ за участі канадських інструкторів.

IMG_9450Спостерігали за практичним виконанням вправ із стрілецької зброї, наданням першої медичної допомоги в бойових умовах, практичним застосуванням особовим складом комплексу лазерної імітації бойових дій на відкритому тренувальному майданчику, протидії саморобним вибуховим пристроям тощо.

IMG_9586

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив відомчими відзнаками «За сприяння Збройним Силам України» військовослужбовців-інструкторів ЗС Канади, які беруть участь у підготовці українських підрозділів.

IMG_9908Відзнаками Міністерства оборони України «Знак пошани» та «За зразкову службу», а також іменними годинниками генерал армії України Степан Полторак відзначив й військовослужбовців Збройних Сил України, які проявили ініціативність та старанність під час українсько-канадського тренінгу.

IMG_9955

Також перші посадові особи оборонних відомств України та Канади поспілкувались із представниками ЗМІ.

IMG_9992

Міністр національної оборони Канади пан Харджит Сінгх Сейджжан наголосив, що українське військо прогресує швидкими темпами.

IMG_9485

– Я розумію, як складно брати участь у реальних бойових діях, вчитись і робити реформи. Єдність країни та бажання змін – це найкраща відповідь будь-якому агресору, – зазначив він. – Без сумніву, наша співпраця посилиться.

IMG_9677

Іноземний високо посадовець наголосив, що канадські інструктори не лише передають свої знання та уміння, але й отримують від українців унікальний досвід ведення бойових дій.

IMG_9545

 

Схожi записи: