«Симпатичний бандерівець шукає симпатичну бандерівку»

 Березень 12, 2016

5438_p_14_img_0002Перебуваючи на війні, чимало військовослужбовців починають серйозно замислюватися над створенням родини. Олеся та Дмитро Клєпікови — одна з родин, яка утворилася завдяки інтернет-групі «АТОшні знайомства»

Дмитро служить кулеметником у 18-му окремому мотопіхотному батальйоні Збройних Сил України. До війни він працював вантажником в одній із торгівельних мереж. У свої 39 років чоловік ще не був одружений. І саме знаходячись далеко від рідної домівки, він зрозумів, що потрібно щось міняти у своєму житті.

— Коли перебуваєш на війні, починаєш серйозно замислюватися над створенням родини. Мені дуже хотілося, щоб на мене чекала кохана та близька людина, — розповідає Дмитро.

Коли випадково знайшов у Facebook групу «АТОшні знайомства», чоловік вирішив до неї долучитися, а через деякий час розмістив свою фотографію з підписом: «Симпатичний бандерівець шукає симпатичну бандерівку».

Олеся, майбутня дружина Дмитра, дізналася про цю групу трохи раніше.

— Влітку я їздила у військові шпиталі й привозила хлопцям необхідні речі. Тоді моя знайома Женя розповіла мені про «АТОшні знайомства». Одразу я сказала: ні, я в ці ігри не граю, більше я заміж не хочу і не збираюся. Але попри мої заперечення подруга додала мене до групи, — розповідає Олеся. — Спочатку взагалі не розуміла, як там знайомляться, а потім почала коментувати різні дописи. У вересні минулого року побачила фотографію, яку виклав Діма. Я йому надіслала повідомлення, і це був початок нашого знайомства, — продовжує вона.

У той день багато дівчат відповіли на пост Дмитра, але Олеся вже тоді зачепила найніжніші струни його серця.

— Ми почали з нею переписуватися, згодом обмінялися телефонами, а через тиждень я зробив їй пропозицію. Олеся подумала п’ять хвилин, а потім відповіла, що згодна одружитися, — згадує Дмитро.

У жовтні минулого року, під час ротації підрозділу, в якому служив Дмитро, закохані вперше зустрілися в реальному житті. Доленосна зустріч відбулася на станції Чаплине. За ці декілька годин вони остаточно зрозуміли, що кохають один одного.

Дмитро каже, що «Леся — жінка без хитрощів, без подвійного дна, дуже відкрита та позитивна людина, яка не шукає вигоди. Їй можна в усьому довіряти. До цього моменту таких жінок, як Олеся, я не зустрічав».

Через два місяці після віртуального знайомства у листопаді минулого року під час відпустки Дмитра вони одружилися. На жаль, цьому передувала сумна подія. За декілька днів до весілля померла його мати. Олеся розповідає, що мама Дмитра називала її донечкою та, неначе передчуваючи біду, казала: «Як би не було, що б зі мною не трапилося, ви обов’язково розпишіться, зробіть весільні фото, щоб було що показати дітям». Вони виконали її останнє бажання…

Нині Дмитро продовжує виконувати завдання в зоні антитерористичної операції, а після демобілізації планує обвінчатися з Олесею. Дмитра охороняють дві кохані жінки — мама на небі та дружина в думках. А це означає, що він обов’язково повернеться з АТО та проживе довге та щасливе життя зі своєю коханою.

Олена КРУГЛЄНЯ

Схожi записи: