Служити в Cилах спеціальних операції ЗСУ охочих не бракує. Фото, Відео

 Березень 9, 2016
sof1

Охочих служити в Силах спеціальних операцій ЗСУ не бракує – щодня виявляється з десяток нових бажаючих випробувати себе на міцність.

Про це “НА” повідомили в Командуванні ССО.

ССО – це наймолодший вид Збройних Сил України, до якого сьогодні активно здійснюється відбір кращих з кращих – діючих військовослужбовців ЗСУ з високим рівнем підготовки та високими морально-психологічними якостями.

Банер про набір розміщений на сторінці Командування сил спеціальних операцій ЗС України у Facebook, а також на сайті вітчизняного оборонного відомства.

sof3
Вимоги до кандидатів доволі високі. Це – чоловіки віком до 35 років з відмінним станом здоров’я, які мають бути придатними для проходження служби у високомобільних десатних військах.
Так як розглядаються кандидатури виключно серед діючих військовослужбовців ЗСУ, у резюме необхідно вказати не лише дані щодо проходження військової служби, але й ПІБ безпосереднього командира та командира військової частини. Заповнені дані необхідно відправити на адресу joinsof@mil.gov.ua.
Серед переваг – значно підвищене грошове забезпечення у порівнянні з іншими видами та родами військ ЗСУ.
І, як наголошують у ССО, “якщо ви прямо зараз приймете рішення служити в силах спеціальних операцій, вам запропонують пройти 6-місячні курси за спеціальностями командира підрозіділу, спеціаліста зі зброї, інженера, медика або зв’язківця”.

“Якщо ви патріот своєї країни, реаліст, що прагне досягти неможливого, та відповідаєте вимогам, то маєте шанс долучитися до військової еліти України”, –  переконані спецпризначенці і пропонують вписати своє ім’я на сторінках новітньої української історії.

“Розвиток Сил спеціальних операцій Збройних Сил України – це ключовий напрям реформи українського війська, і саме вам може випасти нагода вписати своє ім’я на перші сторінки їх історії”.

Детальні довідки можна отримати за телефоном 094 440-31-38 з 09.00 до 18.00.

“Наша сила в людях!”, наголошують у ССО та запрошують подивитися відеоролік про проведення операцій спецпризначенцями.

 

Схожi записи: