Привітання начальника Генерального штабу з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

 Березень 7, 2016

muzhenko_newШановні жінки-військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!
Дорогі матері, дружини, сестри і доньки українських воїнів!

Від імені керівного складу Збройних Сил України та особисто щиро вітаю вас зі святом весни, краси та всеперемагаючих людських почуттів – любові і кохання.

У ментальності українського народу образ жінки має багатогранний і глибинний зміст. Від сивої давнини і до наших днів жінка була і залишається берегинею родинного вогнища, вірною і люблячою матір’ю, дружиною, сестрою і донькою.

У національній пам’яті нашого народу навічно закарбовані імена великих українок: княгині Ольги, королеви Анни Ярославівни, Лесі Українки, Олени Теліги, які стали символом духовного подвижництва, державної мудрості та жертовності у підтримці справжніх чоловіків – захисників рідної землі.

Нинішньому поколінню випала непроста доля захищати країну від російської агресії.

Як і в попередні часи, наші неповторні у своїй жертовності жінки взялися не лише годувати, одягати і озброювати Українську армію, а й самі стали до її лав. Їх подвиг високо оцінений українським народом. За мужність, героїзм та жертовність, виявлені на фронті та в тилу, майже 1300 жінок відзначено високими державними і відомчими нагородами.

З нагоди свята хочу також висловити щиру подяку всім жінкам України. Саме ви щодня надихаєте на подвиги наших захисників, терпеливо чекаєте звістки від рідних з передової та продовжуєте невтомно допомагати армії в небаченому досі волонтерському русі.

На жаль, у ході бойових дій за визволення України ми зазнали гірких втрат, які пройшли через серце і душу кожного з нас.

Вічна пам’ять і слава жінкам, полеглим за вільне майбутнє України!

Переконаний, що неповторна українська жіноча краса, любов та вірність дасть нові сили чоловікам для перемоги над ворогам, а мудрість і підтримка будуть запорукою невідворотних змін на краще.

У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам весняного настрою, квітучого здоров’я, щирого кохання, блакитного і чистого неба, нев’янучої краси та всеперемагаючого оптимізму!

Слава нашим прекрасним українським жінкам!

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України В.М. МУЖЕНКО

Схожi записи: