Бюджет армії на поточний рік у чотири рази більший, ніж у 2014 році

 Березень 5, 2016

rost denegЯкщо порівняти бюджет 2014 року і бюджет 2016 року, то він збільшився в чотири рази. На цьому наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.

— Разом з іноземними радниками від Альянсу та провідних європейських країн ми провели величезну роботу, підготували плануючі документи оборонного характеру, де чітко визначили принципи і підходи до побудови нової армії, — повідомив Степан Полторак.

Міністр оборони також зазначив, що в оборонному відомстві відпрацьовано дорожню карту, в якій помісячно розписано, що саме планується зробити в межах запланованих реформ. Йдеться, зокрема, про удосконалення роботи органів військового управління, системи підготовки кадрів, всебічного забезпечення, внесення змін до законодавчої бази тощо.

— Ми ставимо перед собою амбітне завдання — до 2020 року реформувати Збройні Сили України, створити їх такими, аби вони були здатні виконати завдання із захисту території України. І я переконаний, що нам все вдасться, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Схожi записи: