Проросійські бандити у лютому 30 разів обстрілювали ними ж окуповані міста на Донбасі – Таран

 Березень 1, 2016

9Бойовики продовжують обстрілювати захоплені ними ж населені пункти на непідконтрольній українській владі території Донбасу.

Про це повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-лейтенант Андрій Таран.

Впродовж лютого вони щонайменше 32 рази вели вогонь у напрямку Старомихайлівки, Невельського, Трудівського, Яковлівки, Свободного та найбільше Донецька – населених пунктів, що контролюються НЗФ.

За словами генерала Тарана, здебільшого вогонь по цим населеним пунктам вівся із застосуванням важкого озброєння і мав на меті звинуватити у збройних провокаціях військовослужбовців сил АТО.

Керівник української сторони Спільного центру також відзначив, що у лютому бойовики випустили у бік підконтрольним їм населених пунктів більше сотні мін і артилерійських снарядів.

Розгалужена система пунктів управління та спостережних постів, які створені українською стороною СЦКК, що розташовані безпосередньо на самій лінії розмежування сторін, дозволяє ефективно отримувати об’єктивну інформацію і оперативно реагувати на виклики сьогодення. Наші офіцери-спостерігачі, які ведуть спостереження з постів, що розташовані здебільшого за 300-400 метрів від лінії зіткнення, мають усі можливості фіксувати обстріли: і ті, які ведуться НЗФ у бік Збройних Сил України, і ті які направлені в сторону захоплених ними ж населених пунктів, – повідомив генерал-лейтенант Андрій Таран.

Цинізм таких провокацій полягає у тому, щоби за допомогою цих зруйнованих ними ж будівель та вбитих ними ж мирних мешканців переконати як СММ ОБСЄ, так й місцеве населення у, начебто, “жорстокість сил АТО, що гатять по житловим кварталам”, про що постійно повідомляється у ЗМІ ОРДО та РФ.

Василь Лабай,

прес-офіцер української сторони СЦКК.

 

Схожi записи: