Армія пропонує роботу

 Лютий 23, 2016

oplotВтім, ласих виключно до грошей «заробітчан», представники військових частин просять даремно військові комісаріати не турбувати!

 

Про особливості відбору громадян України на військову службу за контрактом у Львові розповіли журналістам представники обласного військового комісаріату, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ та 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Війську потрібні: танкісти, артилеристи, механіки-водії, фахівці ППО, медики, зв’язківці та ремонтники. ВІДЕО

Захід пройшов за ініціативи Львівської облдержадміністрації.

“Військкомати області готові до активної роботи із кандидатами в контрактники. З тими, які вже мають досвід військової служби та військово-облікову спеціальність, так і  з особами,  які  вирішили   перевірити  себе військовим гартом”, повідомив представник Львівського обласного військового комісаріату майор Петро Сторожук.

artylerysty

– Насамперед, ми орієнтуємось на залучення молоді. Але й досвідчені військові кадри також бажані. Ми проводимо роботу у населених пунктах Львівщини. Залучаємо представників органів державної та місцевої влади, центрів зайнятості, навчальних закладів, – говорить офіцер. – Потенційні контрактники повинні знати, що держава надає значні гарантії тому, хто вступає до війська.

За словами Сторожука:  “З нового року кількість осіб, які йдуть до військових комісаріатів збільшилась”.

mech-vodij

Майор Петро Сторожук також розповів, які документи повинен оформити кандидат на військову службу та які види контрактів можуть укласти громадяни. Він поінформував присутніх також про особливості відбору до війська жінок.

Цікаво, що контракт зі Збройними Силами України на Львівщині укладають не лише громадяни України, але й інших країн. Так, нещодавно до однієї з військових частин після оформлення усіх необхідних документів було призвано вихідця з однієї з країн Середньої Азії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українське військо запрошує на військову службу за контрактом

ppo

Майор Петро Сторожук також розповів про розривання контракту.

В умовах особливого періоду контракт можна розірвати лише у декількох випадках. Зокрема, у зв’язку із вступленням в дію судової ухвали, за станом здоров’я або ж за сімейними обставинами.

До прикладу, якщо окрім військовослужбовця-контрактника, ніхто більше не може подбати про малолітніх членів його родини тощо.

med

– Збройні Сили України потребують грамотних спеціалістів. Тих, хто має насамперед моральну потребу реалізувати себе в служінні своїй державі, – розповів начальник прес-служби 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ старший лейтенант Олександр Монзолевський. – У нашій частині, відбір багатоступеневий. Є офіцери-психологи, які вивчають особу. Обов’язково відбувається співбесіда з командиром, який має бути стовідсотково впевненим у кожному своєму солдаті.

zviazok

Офіцер-десантник додав, що на співбесіду приходять здебільшого молоді та умотивовані хлопці, які дійсно бажають стати солдатами.

Втім, була «хвиля» кандидатур, які розглядали службу у війську виключно, як метод самозбагачення. Звичайно, що такі люди були відсіяні під час відбору.

Володимир Скоростецький

remont

Схожi записи: