Подвійного втікача засудили на три роки

 Лютий 23, 2016

18 лютого 2016turma року апеляційний суд Полтавської області залишив без задоволення апеляційну скаргу обвинуваченого солдата М., якому суд першої інстанції призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

Про це повідомляє військова прокуратура Центрального регіону України.

З 17 травня 2015 року до 29 жовтня 2015 року, в умовах особливого періоду, солдат за мобілізацією без поважних причин не з’явився вчасно на службу.

29 жовтня 2015 року його було затримано  та застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Однак, 20 листопада 2015 року військовослужбовець не прибув за викликом до слідчого та почав переховуватись від органів слідства.

28 листопада 2015 року завдяки налагодженій взаємодії прокуратури та поліції солдата затримано та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про подібний випадок нещодавно повідомляла “Народна армія”: Втікача з війська засудили на три роки

Під час розгляду апеляційної скарги завдяки принциповій позиції військової прокуратури Полтавського гарнізону Центрального регіону України апеляційний суд Полтавської області визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України.

Нагадаємо, що самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Військовослужбовця, який погрожував міському голові гранатою, засуджено до двох років позбавлення волі

 

Схожi записи: