Путін відновить війну з Україною у 2016 році – Юрій Фельштинський

 Лютий 22, 2016

felsht“Путін так і не наважився розпочати повномасштабну війну з Україною в 2014 і в 2015 роках. Замість цього 30 вересня 2015 року розпочалося воєнне вторгнення Росії до Сирії”.

Про це пише російсько-американський історик Юрій Фельштинський у статті “Для чого Путіну воювати з Туреччиною?”

І додає, що “у Росії була можливість почати велику війну проти України не пізніше 1 жовтня 2015 року”

Вторгнення в Сирію наближає Путіна до його заповітної мети – розв’язування великої війни на Близькому Сході. Війни, в яку перш за все і головним чином будуть залучені Туреччина, яка є членом НАТО, і Саудівська Аравія – найбільший виробник нафти в світі.

Для Путіна, як йому помилково бачиться, це єдиний шанс підняти ціну на нафту до комфортних 100-120 доларів на барель, без чого не може існувати російська економіка, яка нічого більше не виробляє.

Це хибний погляд на світову економіку упрощенця-двієчника Путіна, який отримав свою освіту в КДБ СРСР.

Але на жаль для всіх нас, це те, як Путін дивиться на світ. Він щиро вважає, що повернути високі ціни на нафту може тільки велика війна на Близькому Сході”, аналізує у своїй статті причини вторгнення Росії на Близький Схід Фельштинський.

Також Фельштинський робить прогноз дій Росії на 2016 рік – зміщення Асада, створення в Сирії курдської держави, розкол Туреччини, розкол НАТО та відновленя війни з Україною.

“За баченням Путіна, НАТО в цьому випадку буде вже не до Росії і тоді він відновить свої зусилля з відродження СРСР і створення «нового світового порядку», продовживши розпочату в березні 2014 року війну проти України.
Часові терміни всього, що відбувається: 2016 рік”.

Схожi записи: