Соболєв ввів суспільство в оману, бронежилети якісні – Міноборони. ФОТО, ВІДЕО

 Лютий 22, 2016
Фото з FB Юрія Бірюкова

Фото з FB Юрія Бірюкова

“Народний депутат України Сергій Соболєв, заявляючи, що пластину бронежилету пробив звичайний набій, ввів суспільство в оману”.

Про це йдеться в заяві прес-служби Мінооборони.

У суботу, 20 лютого, на одному з полігонів ЗСУ пройшли натурні випробування пластин бронежилетів, які є на озброєнні ЗСУ.

«На перевірку також було представлено пластину з бронежилету, продемонстровану у Верховній Раді України, яка нібито «не відповідає заявленому класу бронезахисту».

Представлені пластини були обстріляні кулями:

7,62Х39ПС,  7,62Х39БЗ,  5,45Х39ПП  та  7,62Х54ЛПС.

bronic 3

Проведений обстріл зразків підтвердив заявлений виробником четвертий клас бронезахисту.

bronic2

Єдиний тип боєприпасу, який пошкодив бронежилети, був бронебійно-запалювальним, який призначений для ураження легкоброньованих об’єктів», йдеться у заяві Міноборони.

bronic 4

На заході були присутні заступник МО України генерал-лейтенант Ігор Павловський, народний депутат України Андрій Тетерук, експерти у галузі озброєння, виробники бронежилетів, 25 представників вітчизняних мас-медіа, а також бійці ЗС України.

Депутат Соболєв, посилаючись на зайнятість, в заході участі не брав.

bronic 5

Таким чином “Такі заяви можна розцінити як провокаційні дії, направлені на підрив авторитету армії, створення панічних настроїв серед військовослужбовців Збройних Сил України”, резюмує оборонне відомство.

bronic

Крім того, Міністр оборони України Степан Полторак звернувся до Головного військового прокурора Анатолія Матіоса з проханням перевірити заяву депутата Соболєва. Також відповідну службову перевірку він доручив провести Військовій службі правопорядку Генерального Штабу Збройних Сил України.

brknic 6

Водночас, за словами радника Президента України Юрія Бірюкова, «деякі нардепи завжди сильно збуджуються в переддень закупівель МО. Хтось збуджується при закупівлі форми, хтось при закупівлі взуття, нардеп Сергій Соболєв збудився перед закупівлею бронежилетів і почав трясти бронепластиною з діркою імені себе».

Як бачимо, за подібними гучними заявами криється звичайний популізм та лобіювання інтересів власних постачальників.

 

Схожi записи: