Українські ударні гелікоптери залишають небо Західної Африки

 Лютий 19, 2016

DSC_0100Авіаційна група гелікоптерів Мі-24, що з 2011 року виконувала завдання у Республіці Кот-Д’Івуар, нещодавно повернулася до базового табору 56 окремого вертолітного загону, що поблизу міжнародного аеропорту Робертс у Ліберії.

Таким чином українські ударні гелікоптери Мі-24 завершили свою участь в операції ООН у Республіці Кот-Д’Івуар, і вцілому в Західній Африці.

Завданнями наших миротворців були польоти для демонстрації сили, патрулювання кордонів країни, супроводження конвоїв та забезпечення авіаційної підтримки наземних військ.

DSC_0133

Загалом за час виконання Місії ООН у Ліберії та Операції ООН в Кот-Д’Івуарі екіпажі Мі-24 здійснили майже 14 тисяч вильотів, провівши в небі понад 20 тисяч годин. Важливу роль українці відіграли у забезпеченні порядку та безпеки під час виборів президента Кот-Д’Івуару.

DSC_0175

«Керівництво Місії ООН в Кот-Д’Івуарі високо оцінило роботу нашого підрозділу.  У нас – досвідчені льотчики, професійний колектив, тому всі задачі  виконувалися завжди якісно та вчасно», – розповів заступник командира 56 ОВЗ полковник Роман Дубинецький.

DSC_0150

…Гелікоптер Мі-24 вилетів на своє «крайнє» завдання. Це було патрулювання південно-східної ділянки кордону Республіки. Перед приземленням екіпаж на прощання зробив коло над стоянкою українських гвинтокрилів. Вже незабаром ці машини доправлять до України, а в Ліберії залишаться лише багатоцільові вертольоти Мі-8.

Павло Ковальчук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українські миротворці в Ліберії перебазувалися. ФОТО

Схожi записи: