США зробили багатомільйонний внесок в оборону України

 Лютий 18, 2016

 

dzefri paet«США зробили багатомільйонний внесок допомоги. І цього року очікуємо на надання ще понад 300 мільйонів доларів США на навчання і підготовку Збройних Сил України».

Про це сьогодні, 18 лютого,  заявив  Надзвичайний  і  Повноважний  Посол  США  в  Україні Джеффрі Пайєтт на відкритті «Українського форуму з оборони та безпеки ’16», який проходить у Києві під патронатом вітчизняного оборонного відомства та ДК «Укроборонпром».

За словами посла, зазначені кошти надійдуть також для необхідного оснащення для нарощення Україною оборонних спроможностей.

«Дуже пишаюся, що маю змогу безпосередньо спостерігати, як разом з українцями працюють наші військові» – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні.

«Цього року у Хмельницькому пройшло навчання за участю сил спеціальних операцій. Минулого тижня завершилася перша фаза підготовки українських військовослужбовців на Львівщині та відбувся випуск 500 контрактників.

Я з нетерпінням чекаю наступного місяця, коли українські бійці приїдуть у Яворів, щоб продовжити другу фазу навчання Fearless Guardian і допомогти Україні зміцнити оборонні потужності», – сказав Джеффрі Пайєтт.

 

Схожi записи: