Революція гідності показала, що нас не поставити на коліна

 Лютий 20, 2016

Поцікавився у наших громадян, що вони думають стосовно тих подій.

5435_p_12_img_0004Володимир Янковський,

старший лейтенант, учасник АТО

— Восени 2013-го на головну площу країни вийшли мітингувальники, небайдужі до долі власної країни. Замість того, щоб прислухатись до їхньою думки, влада вчинила над ними жорстоке насильство. Адже, потрапивши під кийки «беркутівців», десятки людей опинилися в лікарнях з різної тяжкості травмами і ушкодженнями.

Подальші події переконливо довели, що за два десятиліття нашої незалежності виросло покоління, готове вмирати за Україну: серед протестувальників було чимало молодих людей, студентів. Їх не зупинили ні кийки, ні світлошумові гранати, ні постріли снайперів.

5435_p_12_img_0003Богдан Карплюк,

старший солдат, учасник АТО

— Ті дні, від яких нас віддаляють вже 2 роки, ми повинні пам’ятати все життя. Тому що саме тоді, на Майдані, почала писатися новітня історія Української держави. За ті ідеали, за які боролись мирні демонстранти, сьогодні українці проливають кров на Донбасі, протистоячи російсько-терористичним військам.

 

5435_p_12_img_0005Сергій Шкурський,

старший солдат, учасник АТО

— Майдан став символом мужності, високого патріотизму і нескореності нашого народу перед правлячою верхівкою. Він показав, що перемогти народ неможливо. Сьогодні мрію про той день, коли на нашій землі нарешті настане мир і спокій, коли всі ми розбудовуватимемо державу, про яку мріяли полеглі на Майдані й в якій вони хотіли жити.

5435_p_12_img_0001Алла Ляшенко,

киянка

— За те, щоб Україна розвивалася не за сценарієм злочинної влади та ляльководів з Кремля, два роки тому було заплачено страшну ціну. Щоб не казали про ті події, я переконана, що вони не були даремними, як не була даремною і смерть понад сотні патріотів. Україна для них була понад усе, отже, ми повинні продовжити ту справу, яку не встигли завершити вони: побудувати демократичну, справді незалежну Українську державу. Вірю, що так воно і буде.

Записав Сергій ЗЯТЬЄВ

Схожi записи: