Майбутнє Збройних Сил — запровадження стандартів НАТО

 Лютий 17, 2016

natoПід час проведення прямої урядової телефонної лінії заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський повідомив журналістам останні новини у реформуванні Збройних Сил нашої держави, зокрема щодо переходу армії на стандарти НАТО на період до 2020 року.

Минулого року вже було запроваджено 65, а поточного передбачається втілити в діяльність військ ще 70 натовських стандартів. Щоб прискорити цю роботу, за рішенням Міністра оборони України була створена постійна робоча комісія з питань реформування Збройних Сил держави за стандартами НАТО на період до 2020 року.

Відповідні програми узгоджуються з фахівцями Альянсу. Серед таких новацій — опрацьована Логістична програма Збройних Сил України. В її основі — система, яка забезпечить повну відповідність розвитку національного війська за стандартами НАТО.

Суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців вже позначилося на підвищенні мотивації до військової служби, формуванні Збройних Сил на контрактній основі. Як повідомив генерал-лейтенант Ігор Павловський, у поточному році вже уклали контракти 7,3 тисячі військовослужбовців. У перспективі Збройні Сили України матимуть до 70 відсотків таких захисників України. Вони обійматимуть ті посади, які визначають боєготовність війська.

Керівництво держави, Міністерства оборони України посилює турботу про учасників антитерористичної операції. Понад 25 тисяч військовослужбовців отримали матеріальне заохочення за виконання бойових завдань на загальну суму 111,5 мільйонів гривень. За мужність та героїзм, виявлені учасниками АТО, 9232 військовослужбовці ЗС України отримали державні нагороди, з них 1769 — посмертно. Статус учасників бойових дій надано понад 117 тисячам захисників України та працівникам Збройних Сил.

Володимир ЧІКАЛІН

Схожi записи: