На Київщині вшанували память героя АТО – Юрія Скляра

 Лютий 15, 2016

DSC_4

 

 

 

 

У Василькові відкрили меморіальну дошку на честь солдата Юрія Скляра, який загинув на Сході країни.

Юрій Скляр був добровольцем та проходив службу в 1-й окремій танковій бригаді. Рік тому, 14 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання біля села Петрівське, що поблизу міста Волноваха, Юрій загинув внаслідок підриву на фугасі.

DSC_3

Вшанувати пам’ять воїна до його рідної школи прийшли бойові побратими, рідні і близькі друзі, військовослужбовці Васильківського гарнізону, керівництво міста, волонтери, вчителі та учні, представники ветеранських організацій та духовенства.

DSC_11

– Кожного ранку Юрій Скляр своїм поглядом зустрічатиме і проводжатиме нас, нагадуючи кожному, що поклав своє життя за наше мирне, квітуче, щасливе майбутнє, – сказала директор школи Валентина Сережка. – Допоки ми живі, пам’ять про наших героїв житиме в наших серцях вічно, їхнє життя є прикладом для нас!

DSC_7

Наказом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” Юрій Скляр нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Любов Кіналь

DSC_5

DSC_10

DSC_1

Схожi записи: