У Львові презентували фотовиставку про військових моряків: «Служба на флоті – справа сильних”. ФОТО

 Лютий 3, 2016

У Львівському гарнізоні відкрилася фотовиставка «Служба на флоті-справа сильних!», присвячена українським військовим морякам у «після кримський» період.

IMG_9167

IMG_9199

Відвідувачами виставки стали представники Командування ВМС Збройних Сил України та їх іноземні колеги, котрі зібралися у Львові з нагоди планування українсько-американського навчання «Сі Бриз-2016».

IMG_9236

Після відомих подій у Криму у навесні 2014 року, блокування наших військових частин, неповернення російською стороною частини кораблів і суден у пересічного українця могло виникнути хибне уявлення, що військовий флот в Україні практично припинив існувати.

IMG_9152

– Фотовиставка має на меті розвінчати цей міф. Головне – особовий склад не втратив бойовий дух, і ми відчуваємо підтримку українського  народу і військово-політичного керівництва держави, – розповідає прес-секретар командування Військово-морських сил ЗС України капітан 1 рангу Олег Чубук.

IMG_9158

На виставці представлено 36 світлин про сьогодення Військово-морських Сил, виконання військовими моряками бойових та спеціальних завдань, відновлення флоту. До створення експозиції долучилися військові журналісти – офіцери прес-центру командування і флотських ЗМІ.

IMG_9169

Нагадаємо, у понеділок, 1 лютого, розпочалося планування військових навчань «Сі Бриз-2016». Планується, що участь у них візьме понад 10 країн. Сьогодні ж головною метою є сформувати концепцію майбутніх флотських маневрів.

 Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ

Схожi записи: