Фотовиставка “Україна – чотири пори року” вчить юнаків любити рідний край. ФОТО

 Січень 20, 2016

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрилася фотовиставка під назвою “Україна – чотири пори року”. Її представив ліцеїстам сам автор – заслужений працівник соціальної сфери України, доктор психологічних наук, генерал-майор запасу Алещенко Віктор Іванович.

_MG_2499

В експозиції 65 найкращих робіт митця – переважно пейзажні та флористичні світлини. Через фотооб’єктив майстер передає глядачам мальовничість кожної пори року. В його роботах – і чарівна сніжна зима, і різнобарв’я весняних квітів, і яскраве неповторне літо та золотава осінь.

_MG_2536

Відкриваючи виставку, автор розповів майбутнім захисникам Вітчизни, що захопився фотомистецтвом ще у школі і проніс любов до фотографії через усе своє життя. За час військової служби часу для фотографування було небагато, але тим цінніший для автора кожен вдало зроблений знімок.

_MG_2585

Служба у війську дозволила автору побувати в найрізноманітніших куточках нашої країни, адже змінив 19 військових гарнізонів. В основі фоторобіт – неповторні краєвиди Вінниччини, Карпат, Київщини, Криму, Сумщини, Чернігівщини. Вдивляючись у пейзажі, розумієш, що дивовижна краса рідної української землі – зовсім поруч, необхідно лише побачити і відчути приємну прохолоду води, грайливий вітерець, який пестить ніжні коси плакучої верби, ласкаве сонечко, що пробивається крізь густе кучеряве листя.

_MG_2604

Головний критик і поціновувач творчого доробку майстра – його дружина Ніна Михайлівна вважає, що кожна фотографія – «це сюжетно завершена робота, що несе велику радість як самому автору, так і глядачам».

Це вже сьома фотовиставка митця. Багато шанувальників пейзажних миттєвостей ознайомилися з творчим доробком майстра на його попередніх фотовиставках – “Квітка моя, Україно”, “Мелодії весни”, “Веселкове літо”, “Золота осінь”, “Барви осені” та “Зимові етюди”.

_MG_2612

– Виставки були створені не лише для тих, хто закоханий у мистецтво фотографії, – наголосив Віктор Іванович, – але й для всіх тих, хто любить, цінує і береже нашу рідну землю. Краса рідної землі спонукає любити Україну, свій край, бути готовим захищати його так, як це сьогодні роблять ваші старші брати та батьки на Сході України.

На завершення презентації ТВО начальника Київського військового ліцею ім. І.Богуна полковник Сергій Мотика подякував митцю від імені військового колективу та вручив нагрудний знак військового ліцею.

– Тільки безмежно закохана в життя, у свою країну людина може так зворушливо передати через фотороботи свою любов та відданість рідній землі. Цей наочний урок щирої любові до України не залишає нікого байдужим, – подякував авторові офіцер.

Руслан Семенюк

десна

Десна

дорога на Уланов

Дорога на Уланів

Желтенький комочек

Синичка

Зимние кружева

Зимове мереживо

Зимняя картинка-СНИГИРЬ В КАЛИНЕ

Снігур у калині

калина красная

Калина червона

КРАЕВІДИ

Краєвиди

ЛУЧИ СОНЦА

Промені сонця

майский цвет !!!

Травневе цвітіння

осенний пейзаж

Осінній пейзаж

Схожi записи: