«Наш обов’язок — допомогти вирішити соціальні проблеми наших героїв»

 Січень 11, 2016

5430_p_02_img_0001Міністр оборони України відвідав Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», де проходять лікування воїни — учасники АТО

Минулого року оздоровлення та реабілітацію на базі центру пройшли 610 учасників проведення АТО, серед яких були й важкопоранені. Усі ці військовослужбовці потребували реабілітації після лікування у військових медичних закладах. Зараз у «Трускавецькому» оздоровлюються 45 учасників АТО, повідомляє Управління преси та комунікацій МО України.

За словами глави оборонного відомства, мета його приїзду до центру реабілітації — перевірка ходу виконання наказу щодо забезпечення реабілітації військовослужбовців — учасників антитерористичної операції.

Оглянувши лікувальну базу, Міністр оборони України був задоволений побаченими змінами щодо благоустрою території, охайними приміщеннями, де живуть бійці, а також новими медичними технологіями, котрі медичні фахівці застосовують у лікуванні та реабілітації військових.

Окрім цього, у ході службової наради очільник оборонного відомства поставив колективу медичного закладу завдання на 2016 рік та визначив пріоритет: вдосконалення системи реабілітації військовослужбовців — учасників АТО.

Також Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів особистий прийом військовослужбовців — учасників проведення АТО щодо проблемних питань.

До Міністра оборони звернулися 25 військовослужбовців, яких хвилювали порядок фінансового забезпечення, отримання статусу учасника бойових дій, а також забезпечення підрозділів новою технікою та оснащенням.

— Виконуючи свій обов’язок, ви не шкодували життя та здоров’я, багато хто отримав поранення у боях, і тепер наш обов’язок — допомогти спільно вирішити ваші соціальні питання та забезпечити нашим героям достойну реабілітацію та лікувальний процес, — зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України вручив 42-м військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції на Сході України відомчі нагороди та відзнаки.

Окрім цього, бійці, які проходять реабілітацію та лікування на базі Центру реабілітації та лікування «Трускавецький», були заохочені грошовими преміями.

Схожi записи: