В Одеському гарнізоні — новосілля!

 Грудень 29, 2015

5429_p_03_img_0002Напередодні новорічних та різдвяних свят під час робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак в урочистій церемонії вручив військовослужбовцям ЗС України ключі від 58 нових квартир.

Серед новоселів — учасники проведення антитерористичної операції на Сході країни, вдови та матері загиблих бійців АТО та пенсіонери, які тривалий час перебували в черзі на житло.

За рішенням глави оборонного відомства військовим ветеранам, що отримали житло, були вручені відзнаки Міністерства оборони України «Знак пошани», повідомляє прес-служба Міноборони України.

— Ми завжди будемо пам’ятати ветеранів, які захищали нашу Батьківщину, я задоволений, що сьогодні разом з нами у строю наші ветерани, які через 20 років все ж отримали власне житло. Нам необхідно змінювати підходи до закупівлі житла. Необхідно знаходити кошти, щоб військовослужбовці, які захищали нашу країну, вчасно отримували гарантоване державою право на житло і не чекали довгі роки в чергах, — сказав, звертаючись до ветеранів Збройних Сил України, Міністр оборони Степан Полторак.

35 квартир у житловому комплексі виділено діючим військовослужбовцям як службове житло. Серед них — військовослужбовці Військово-Морських Сил ЗС України, які є патріотами нашої країни і вишли із окупованого півострова Крим.

— Знаю, наскільки важко вам було пережити ці часи, ви є справжніми патріотами України, ви покинули свою малу Батьківщину, щоб повернутися, і це обов’язково станеться. Бо ми мусимо стати сильними й нас будуть по-справжньому поважати, як поважають сильних, — зазначив Міністр оборони.

Схожi записи: