Фінансові реалії війська

 Грудень 10, 2015

5426_p_09_img_0001Це була одна з тих «гарячих» телефонних ліній, коли читачі газети нашому гостеві — заступнику директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергію Виннику не дали жодної паузи між телефонними дзвінками. За півтори години дзвінки на «гарячу» лінію надходили безперервно. Напередодні її проведення в редакції «Народної армії» чимало вітчизняних ЗМІ повідомили зі слів високопосадовців про заплановане підвищення з наступного року грошового забезпечення військовослужбовців. І це викликало «гарячі» запитання наших читачів. Наскільки збільшаться виплати цікавилися контрактники, офіцери та їхні дружини, військові пенсіонери, та ті, хто тільки планує укласти контракт з Міноборони.

Світлана К., журналіст, м. Київ:

— На який оборонний бюджет розраховує українське військо наступного року та чи можуть сподіватися наші військові на підвищення грошового забезпечення, а військові пенсіонери на підвищення пенсій?

— Відповідно до вимог Воєнної доктрини та рішення Ради національної безпеки і оборони України видатки на оборону мають становити не менше 3% валового внутрішнього продукту щороку. Це близько 68 млрд гривень. Аби відповісти на реальні загрози незалежності нашої держави, слід укомплектувати війська новітнім і справним озброєнням та технікою, суттєво збільшити грошове забезпечення військовослужбовців. Останнє завдання особливо важливе, інакше годі й говорити про підвищення престижу військової професії та мотивацію на проходження військової служби. 2015 року на грошове забезпечення військовослужбовців спрямовано 19,2 млрд гривень.

У Міністерстві оборони підрахували: мінімальна потреба оборонного відомства на 2016 рік становить 57 млрд гривень. Із них 12 млрд необхідно спрямувати на розвиток озброєння й техніки, 3,2 млрд — на підготовку Збройних Сил. Фонд грошового забезпечення та заробітної плати на 2016 рік пропонується збільшити до 29 млрд гривень.

Слід дочекатися ухвалення Верховною Радою України головного фінансового документа країни, щоб точніше відповісти на ваше запитання.

Володимир С., військовослужбовець, м. Львів:

— У нашій частині припинили індексувати грошове забезпечення. Наскільки це правомірно?

— В умовах обмеженого фінансового ресурсу на виплату грошового забезпечення протягом 2015 року Міністерством оборони України перш за все здійснювалися виплати щомісячного грошового забезпечення, винагород за участь в АТО та розрахунки зі звільненими військовослужбовцями.

Відповідно до вимог Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» (з урахуванням змін, внесених Законом України від 28.12.2014 № 76-VІІІ) виплата індексації грошового забезпечення військовослужбовцям здійснювалася в межах наявного фінансового ресурсу Міноборони після здійснення вищезазначених виплат.

Виплату належної військовослужбовцям суми індексації планується здійснити до кінця 2015 року.

Дмитро П., військовослужбовець строкової служби:

— Чув, що держава виплачує матеріальну допомогу військовослужбовцям строкової служби у розмірі двох мінімальних заробітних плат. Чи мають право на цю виплату строковики весняного призову?

— Постановою КМУ від 12.08.2015 № 587 «Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу» встановлено виплату допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Виплата здійснюється військовими комісаріатами на підставі наказів військових комісарів. Допомога виплачується лише військовослужбовцям, які призвані до війська на строкову службу з 15 серпня цього року.

Петро Н., працівник Збройних Сил України:

— У якому розмірі виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції?

— Працівникам Збройних Сил України заробітна плата підвищується на 50 відсотків за фактичні дні перебування безпосередньо в районах проведення АТО за умови наявності підтвердних документів — посвідчення про відрядження, витягу з наказу керівника антитерористичної операції (керівника сектору) по стройовій частині про прибуття (вибуття) до (зі) складу сил та засобів, які залучаються та беруть безпосередню участь в АТО. Виплата здійснюється за місцем основної роботи працівника.

Петро С., мобілізований військовослужбовець, м. Київ:

— Відомі факти небойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України. Які виплати передбачені в цих випадках, в яких розмірах, який порядок їхнього оформлення?

— Порядок оформлення документів у випадках небойових втрат такий же, як і у випадках загибелі військовослужбовців під час ведення бойових дій. Виплата грошової допомоги в разі загибелі військовослужбовця здійснюється членам сім’ї у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 1 вересня поточного року — 689 тис. гривень). Але якщо за результатами розслідування причин загибелі військовослужбовця встановлено, що він перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння чи причиною смерті стало самогубство або смерть настала під час скоєння злочину, виплату допомоги в цих випадках законодавством не передбачено.

Микола С., військовий пенсіонер:

— З 1 січня 2016 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань пенсійного забезпечення». Чи торкнуться ці зміни військових пенсіонерів?

— Ні. Прийнятий закон не передбачає масового перерахування пенсій, а лише проведення її доплати за минулий час в окремих випадках її невірного нарахування з вини державних органів. Слід зазначити, що чинна редакція передбачає перерахування та доплату пенсії тільки за 12 місяців. З 1 січня 2016 року перерахування пенсії, що не було здійснене з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахування пенсії, проводиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Сергій В., учасник АТО:

— Чи має право військовослужбовець-учасник АТО на отримання грошової допомоги на оздоровлення і в яких обсягах?

— Грошова допомога на оздоровлення є обов’язковою виплатою, яка відповідає розміру місячного грошового забезпечення без урахування винагород. З липня 2014 року ця допомога виплачується незалежно від надання військовослужбовцям щорічної основної відпустки.

Микола Григорчук, cтарший прапорщик, смт Десна:

— Я — військовий пенсіонер, маю вислугу більше 20 років. 1 лютого був мобілізований до війська і направлений для проходження військової служби до навчального центру на посаду інструктора. Чи збільшиться розмір пенсії після демобілізації?

— При демобілізації ви отримаєте у військовій частині грошовий атестат і довідку про грошове забезпечення за останній період служби. Ці документи ви маєте надати до військового комісаріату за місцем проживання. У зв’язку зі збільшенням вислуги років вам здійснять перерахування пенсії в управлінні Пенсійного фонду України за місцем проживання. Згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», якщо розмір перерахованої пенсії буде нижчим за розмір нинішньої, ви маєте право отримувати її в попередній сумі.

Нагадую, що під час вашого нинішнього перебування на військовій службі за призовом за мобілізацією нарахування і виплата вам пенсії не припиняється.

Сергій Кінаш, військовослужбовець контрактної служби, м. Вінниця:

— Чи планують, а якщо так, то коли, виплачувати грошову компенсацію за піднайом житла військовослужбовцям-контрактникам?

— Такий проект у Міноборони підготовлений, він є частиною програми підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців контрактної служби. Зокрема, для врегулювання деяких питань житлового забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей розроблено проект Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», яким передбачається запровадження норм щодо надання військовим частинам права на оренду житла для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та не забезпечені житловими приміщеннями, або за бажанням військовослужбовців виплачувати їм грошову компенсацію за піднайом (найм) житлового приміщення. У даний час цього потребують більше 36 тисяч військовослужбовців вказаних категорій.

Зараз проект закону знаходиться на погодженні в центральних органах виконавчої влади.

Олег Очанов, демобілізований, м. Миколаїв:

— Весною 2014 року я був призваний на військову службу під час мобілізації, а 1 березня 2015 року звільнився у зв’язку з демобілізацією. Місяць тому я добровільно повернувся на службу і підписав контракт. Чи маю я право на отримання одноразової грошової допомоги при підписанні контракту?

— 14 травня 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 406 «Про внесення змін до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів від 7 листопада 2007 року №1294 « Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Пункт 6 Постанови був доповнений підпунктом 10 такого змісту: «Одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом, виплачувати у таких розмірах: особам рядового складу — вісім мінімальних заробітних плат, сержантського і старшинського складу — дев’ять мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат».

Вказана виплата стосується тільки тих військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та під час цієї служби були прийняті на військову службу за контрактом. Таким чином ви не маєте права на отримання даної одноразової грошової допомоги.

Сергій Ч., лейтенант:

— Влітку цього року я був мобілізований до війська. Під час проходження військової служби отримав захворювання, згодом військово-лікарська комісія визнала мене непридатним до військової служби з виключенням із військового обліку. Чи маю я право на отримання матеріальної допомоги при звільненні у зв’язку з захворюванням?

— Виплата одноразової грошової допомоги передбачена статтею 16 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та постановою КМУ від 25 грудня 2013 № 975. Вам передбачено виплату допомоги лише у разі встановлення МСЕК інвалідності, пов’язаної з проходженням військової служби. Розміри одноразових грошових допомог наведені у таблиці.

Документи для призначення допомоги на осіб, звільнених із військової служби, оформлює військовий комісаріат за місцем проживання.

Олексій Савельєв, військовослужбовець за контрактом:

— Я був призваний на військову службу за контрактом 2013 року. За цей час я двічі змінив місце служби. За останнім місцем служби я отримав підйомну допомогу, а за попереднім — ні. Як і коли виплачується підйомна допомога, і чи не втратив я право на виплату підйомної допомоги за попереднім місцем служби?

— Згідно з «Інструкцією про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги», затвердженої Наказом Міністра оборони України № 370 від 22.10. 2001 року, особам офіцерського складу, прапорщикам (мічманам) та військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, що переїхали до нового місця служби з одного населеного пункту в інший у зв’язку з призначенням на посади або зміною постійної дислокації військової частини (підрозділу) до місця постійної дислокації військової частини або підрозділу зі зміною місця проживання, виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення, але не більше, ніж за два переїзди протягом календарного року.

Отже, якщо ви фактично змінили місце проживання при призначені на посаду по першому місцю служби, то маєте право на отримання підйомної допомоги та повторно звернутись до військової частини із документами, які підтверджують факт вашого переїзду та зміну місця проживання.

Володимир К., військовослужбовець, м. Київ:

— Чи маю я право як учасник бойових дій на додаткову пільгову відпустку в особливий період?

— Законодавством України з питань соціального захисту різних пільгових категорій передбачене як пільга надання додаткових відпусток. Так, на додаткову відпустку зі збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік мають право й учасники бойових дій (п.12 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

При цьому слід зазначити, що відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про відпустки» загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів.

Але в особливий період зазначені відпустки надаються лише працівникам. Зокрема, згідно з пунктами 17–19 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовцям надаються такі відпустки:

– щорічні основні відпустки;

– канікулярні відпустки курсантам (слухачам) вищих військових навчальних закладів;

– відпустка військовослужбовцям строкової служби 10 календарних днів;

– відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше 10 календарних днів;

– відпустки військовослужбовцям-жінкам у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а в разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більше, як до досягнення нею шестирічного віку;

– відпустки у зв’язку з хворобою або для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської комісії.

Надання військовослужбовцям в особливий період інших видів відпусток припинено.

«Гаряча» телефонна лінія Департаменту фінансів Міністерства оборони України: (044) 271–12–56.

Записали Тетяна МОРОЗ,

Віктор ШЕВЧЕНКО,

Дмитро ГАМАШ

Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті) або каліцтва військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів,

які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори.

(розраховується у кратному розмірі від прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (з 1.09.2015 — 1378 грн)

2015-12-10_09_polosa_tab

Схожi записи: