«Отаман» буде маневреніший за Мі-8

 Листопад 30, 2015

5424_p_11_img_0002Україні створюють новий багатофункціональний вертоліт, який зможе взяти на борт 12 десантників, а на нижній підвісці підняти до 3 тонн вантажу

У акціонерному товаристві «Мотор Січ» триває робота над створенням нового вертольота МСБ-6 «Отаман». Про це повідомив заступник генерального конструктора АТ «Мотор Січ» Леонід Пирогов.

Він зазначив, що за основу нового гелікоптера взято легкий багатоцільовий вертоліт В-3, який проектувався ще за часів Радянського Союзу. Передбачається, що на «Отамані» встановлять вдвічі потужніші двигуни. Таким чином на одиницю ваги в нього буде найбільш висока питома потужність. Окрім двигуна, також оновлять редуктор, буде інше компонування, трансмісія лопаті тощо.

Вага МСБ-6 «Отаман» становитиме близько 7 тонн. За вантажопідйомністю він наблизиться до Мі-8 і зможе підіймати 3 тонни. І це при тому, що Мі-8 важить 12,5 т. Позиціонуватися «Отаман» буде як багатофункціональний вертоліт — зможе взяти на борт 12 десантників або підняти на нижній підвісці ті ж 3 тонни.

Інф. «НА»

Схожi записи: