Швеція та Литва виступають за збереження санкцій проти Росії до повного виконання Мінських домовленостей

 Листопад 20, 2015

5423_p_11_img_0001«Українсько-шведсько-литовське партнерство має великий потенціал» — лейтмотив зустрічі міністрів закордонних справ України, Швеції та Литви, яка нещодавно відбулася в Києві, повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час переговорів міністри Павло Клімкін, Маргот Вальстрьом та Лінас Лінкявічюс наголосили на важливості повної імплементації Мінських домовленостей й висловилися за збереження санкцій проти Росії до відновлення Україною територіальної цілісності, включаючи встановлення контролю над усіма ділянками українсько-російського державного кордону.

При обговоренні внутрішньої ситуації в Україні шведська та литовська сторони позитивно оцінили стан реалізації реформ й підтвердили готовність продовжити надавати підтримку і практичну допомогу Україні на цьому шляху. Швеція й Литва також висловили підтримку Україні у процесі реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як основного інструмента наближення України до ЄС.

Сторони наголосили, що запровадження з 1 січня 2016 року зони вільної торгівлі України з ЄС сприятиме поглибленню взаємовигідних торговельно-економічних зв’язків України з країнами-членами Євросоюзу.

Схожi записи: