Бійцям у зоні АТО зроблять щеплення від грипу

 Листопад 22, 2015

5423_p_07_img_0003На сьогодні забезпеченість підрозділів Збройних Сил України, що перебувають у зоні АТО, противірусними засобами становить 60 відсотків. Про це повідомив начальник відділення медичного забезпечення штабу АТО полковник Олександр Третьяк.

— До нас надходять заявки від підрозділів на відповідні препарати. Зокрема йдеться про такі засоби, як «Римантадин», «Амізон», «Азитроміцин». Не йдеться про видачу певної кількості препаратів кожному військовослужбовцю. Норма обраховується на кожні 100 осіб, а видача ліків особовому складу здійснюється медиком за потреби.

За його словами, на даний час кількість гострих респіраторних вірусних захворювань у зоні АТО не перевищує середньостатистичний показник для цієї пори року. Крім того, цього року планується провести щеплення особового складу від грипу А і В. Закупка вакцини вже почалася.

— Медик, який за потреби може надати допомогу, є в кожній роті. В кожний підрозділ відряджені військовослужбовці зі складу медичних рот. Окрім того, військовослужбовці можуть отримати допомогу не тільки у штатних медпунктах і польових госпіталях, — зазначив полковник Олександр Третьяк. — Ведеться робота щодо направлення до кожної районної лікарні в зоні АТО військових лікарів саме для надання допомоги військовослужбовцям.

Роман ТУРОВЕЦЬ

Схожi записи: