У зоні АТО танкісти вдосконалюють свою майстерність. ФОТО

 Листопад 18, 2015

У зоні АТО провели навчання з одним з танкових підрозділів, що в даний час перебуває у районі відведення. Про це повідомляє кореспондент “Народної армії”.

DSC_0140

Танкісти  отримали завдання вийти у визначений район, відбити напад умовного противника і повернутись до місця базування.

DSC_0156

Навчання було комплексним, тому разом із танкістами свою вправність підвищували військові інженери, підрозділи ППО та інші.

DSC_0169

Маршрут, який був визначений для виходу колони, проліг через водну перешкоду,  подолання якої забезпечили військові інженери.  Екіпаж впорався за нормативні десять хвилин і танковий підрозділ зміг пройти без затримки. Розгорнувшись у бойовий порядок, танкісти  відбили наступ умовного противника.

DSC_0210

– Поки ми перебуваємо у районі відведення, заняття  проводяться щоденно, – говорить офіцер з позивним «Учень». – По-перше, щоб не втрачати навички, а по-друге, частина людей в підрозділі призвана в шосту хвилю мобілізації, тому необхідно у стислі строки їх максимально навчити.   Хлопці, які зараз на передовій, можуть бути впевнені, що в будь який час доби, в будь-яку погоду – 10-15 хвилин і ми вирушимо на допомогу.

DSC_0633

Схожi записи: