Україна та Таїланд планують спільне виробництво бронетехніки

 Листопад 10, 2015

5421_p_12_img_0001Під час офіційного візиту до Королівства Таїланд Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із віце-прем’єр-міністром — Міністром оборони Королівства Таїланд паном Вонгсувоном та взяв участь в урочистій церемонії відкриття Міжнародної виставки оборони та безпеки Defense & Security-2015.

Міністри обговорили низку питань подальшого військово-технічного та професійного співробітництва між оборонними відомствами двох країн. Таїланд намагається розвивати власну військово-технічну промисловість і зацікавлений у обміні досвідом та розширенні взаємовідносин з Україною.

— Україна ставиться до Таїланду як до стратегічного партнера, — сказав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. — Наші взаємовідносини вийшли на новий рівень співпраці у військово-технічній сфері. Вважаю за доцільне запропонувати розширити контакти і в інших галузях співробітництва.

У ході переговорів було запропоновано створити робочу групу щодо поглиблення питань співробітництва між оборонними відомствами країн. До неї входитимуть фахівці з питань військово-промислового комплексу, навчання офіцерів з урахуванням бойового досвіду та мовної підготовки.

Степан Полторак наголосив, що «було б надзвичайно цікаво організувати обмін досвідом офіцерів штабів відомств з питань використання техніки в ході бойових дій. Ми маємо такий досвід та готові ним ділитися». Міністр оборони України обговорив із колегою й інші перспективні проекти, вигідні обом країнам, повідомляє управління комунікацій та преси МО України.

Наприклад, проект спільного виробництва сучасної української бронетехніки, зокрема БТР-3Е1. Високу якість цього бронетранспортера зауважив особисто Міністр оборони Таїланду Правіт Вонгсувон.

Було відмічено високу якість бронетранспортера БТР-3Е1 та висловлено думку, що спільне виробництво цієї техніки значно поглибить військово-технічне співробітництво двох країн.

Довідково: Defense & Security-2015 — одна з найбільших виставок оборонної промисловості не лише в Азійському регіоні, але й у світі. Цьогоріч свою продукцію представили понад 400 провідних світових оборонних компаній (серед них і українська ДК «Укроборонпром») з 50 країн світу. На виставці були презентовані зразки зброї, технології та обладнання оборонного комплексу для Сухопутних військ, ВМС, ВПС та внутрішньої безпеки.

Схожi записи: