Вітчизняні ВМС отримають катери «Гюрза»

 Листопад 5, 2015

5421_p_03_img_0003Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко ознайомився з ходом будівництва малих броньованих артилерійських катерів «Гюрза-М» на ПАТ «Завод «Ленінська кузня».

Він зазначив, що у Військово-Морських Сил України є перспективи розвитку в питанні оснащення сучасними технічними засобами.

— Незабаром ми побачимо зовсім інші Військово-Морські Сили — як у плані навченості, так і їхнього озброєння, — переконаний генерал армії України Віктор Муженко.

Своєю чергою командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Гайдук повідомив, що катер «Гюрза-М» буде оснащений сучасним обладнанням, яке відповідатиме європейським та натовським стандартам.

— Ці катери будуть використовуватися як на річкових ділянках, так і на морських акваторіях, — розповів віце-адмірал Сергій Гайдук.

Екіпажі «Гюрзи» пройшли на підприємстві відповідну технічну підготовку. Військові моряки ознайомилися з особливостями бронекатера та правилами експлуатації. Планується, що найближчим часом будуть спущені на воду два малі броньовані артилерійські катери «Гюрза-М».

Микола ФЕДОРКІВ

Схожi записи: