Десант закинули в тил противника

 Жовтень 30, 2015

5420_p_03_img_0001Десантники 25-ї окремої повітряно-десантної бригади провели навчання у складі батальйонної тактичної групи, під час яких підрозділи ВДВ відпрацьовували рейдові дії в умовах застосування противником артилерійських засобів та авіації.

Рейд десантників — це стрімке переміщення по тилах ворога з метою знищення важливих об’єктів противника, комунікацій і дезорганізації управління військами, знищення їхніх тилових баз. Досвід рейдових дій наших десантників під час проведення АТО нині вивчають й іноземні військові експерти.

5420_p_03_img_0002За словами військовослужбовців з «двадцятьп’ятки» рейд вимагає навченості особового складу, серйозної підготовки техніки та зброї, чіткого управління і зв’язку. Тому вони й не втрачають нагоди, аби підвищувати свою майстерність.

— У ході нинішніх навчань ми відпрацювали такі елементи, як ведення рейдових дій атакою з ходу на ворожий блокпост, захоплення дамби, забезпечення проходу контрнаступального угруповання тощо, — розповів один з командирів підрозділів.

5420_p_03_img_0003Звернув я увагу і на техніку, оснащеність підрозділів бригади, зокрема новий український БТР-4. Бійці цю машину хвалять і за її технічні характеристики, і за зручність. Поруч із сучасним озброєнням — «ветеран» ДШК.

— «Дідусь» у бойових умовах жодного разу не підвів, — говорить кулеметник Сергій, — а точність вогню в нього відмінна. З відстані у два кілометри вдавалось влучати по цілях, як у «копієчку».

5420_p_03_img_0004На вечір практичну частину навчання було закінчено. Колони підрозділів, пройшовши кілька десятків кілометрів по розкислій від дощу землі, повертались до місць базування. Але штаб бригади продовжує працювати — потрібно провести розбір «польотів», оцінити якість роботи штабістів батальйону та ретельно розібрати помилки. Адже війна помилок не пробачає.

Роман ТУРОВЕЦЬ

5420_p_03_img_0005

Схожi записи: